Komunikat dotyczący plików cookies Niniejsza witryna internetowa, w celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług, korzysta z plików cookies. Mogą również korzystać z nich współpracujące z nami instytucje i reklamodawcy. W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

x

  Strona główna     GALERIE     kontakt     Regulamin     mapa serwisu     powiadom o stronie     startuj z nami     drukuj stronę
Wersja językowa:  polski Deutsch
sobota, 29 listopada 2014 08:11   Imieniny: Błażeja, Saturnina

Szukaj hoteli:

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar
Statystyki serwisu
obecnie gości: 114
odwiedziło nas: 49227870
liczba odsłon: 125170902
liczba stron: 5452
komentarzy: 62340
Ostatnio aktualizowane strony
 Kabaret Młodych Panów w Międzyrzeczu
 XIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Pszczew
 "Lubuscy artyści w zbiorach MZL"
 Konkurs kolęd i pastorałek w Szprotawie
 Wspomnienia Sergiusza Jackowskiego
 Spotkanie o szczęściu z muzyką w tle
 XII Halowy Turniej im. Mariana Kaczmarka w Bledzewie
 Dżem symfonicznie w zielonogórskim CRS
 Pejzaż polski - malarstwo Stefana Chabrowskiego
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
 AKTUALNOŚCI
 Ciekawe miejsca
 Wirtualna wycieczka
 Trasa dojazdu
 Podziel się widokiem
 Muzyczne
 Kulturalne
 Sportowe
 Cykliczne
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
 KONOTOP
 GOŚCIM
 SYCOWICE
 RĄPICE
 SIERCZ
 OPALEWO
 BOBRÓWKO
 GMINA KOLSKO
 GMINA SZCZANIEC
Strona główna «  KULTURA  «  Ośrodki kultury  «  Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu „Zamek”  «  Wielkanocne jaja - konkurs plastyczny  
Wielkanocne jaja - konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Wielkanocne Jaja” został rozstrzygnięty.

W dniu 19.04.2011 r. Jury, po obejrzeniu 152 prac 132 autorów, postanowiło przyznać nagrody w następujących kategoriach:

I kat. wiekowa (5-9 lat)

I miejsce: Kamil Sadowski

II miejsce: Martyna Wojciechowska

III miejsce: Weronika Budek

II kat.wiekowa (10-13 lat)

I miejsce: Bartosz Sadowski

II miejsce: Laura Walczak

III miejsce: Dominika Sroczyńska

III kat.wiekowa (14-19 lat)

I miejsce: Ewelina Szron

II miejsce: Sławomir Surma

IV kat.wiekowa (dorośli)

I miejsce: Barbara Styrnik

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział
w konkursie.

Przypominamy, że rozstrzygnięcie konkursu: rozdanie nagród i dyplomów, połączone z wystawą pokonkursową, odbędzie się 20.04.2011 r. o godz. 12:00, w Sali Regionalnej (nr 14) kożuchowskiego zamku.

Zapraszamy!

 

 Komentarze (0)  
Pogoda w regionie
[29.11.2014 08:00]

Overcast
Temperatura: -2°C
Wilgotność: 80%
Ciśnienie: 1025hPa (Steady)
Wiatr: 20km/h,  East
amb software
Ośrodek Anapausis
Lubuskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych
MDO
Ogłoszenia

SONDA
[17.11.2014]
Który z lubuskich parków jest Twoim zdaniem najlepszy na długie jesienne spacery?
Park miejski w moim mieście/mojej miejscowości
Park Narodowy Ujście Warty
Łagowsko-Sulęciński Park Krajobrazowy
Gryżyński Park Krajobrazowy
Park Mużakowski
Żaden z wymienionych (inny)
Nie mam ulubionego parku
 

Copyright © 2004-2014 amb software | Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: amb software
Polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox.
...

Request served in 0.92 sec