Komunikat dotyczący plików cookies Niniejsza witryna internetowa, w celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług, korzysta z plików cookies. Mogą również korzystać z nich współpracujące z nami instytucje i reklamodawcy. W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pozostając w tym serwisie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

x

  Strona główna     GALERIE     kontakt     Regulamin     mapa serwisu     powiadom o stronie     startuj z nami     drukuj stronę
Wersja językowa:  polski Deutsch
piątek, 22 sierpnia 2014 23:38   Imieniny: Cezarego, Tymoteusza

Szukaj hoteli:

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar
Statystyki serwisu
obecnie gości: 135
odwiedziło nas: 46451032
liczba odsłon: 116237161
liczba stron: 5376
komentarzy: 60480
Ostatnio aktualizowane strony
 Wieczór Japoński 2014 w Świdnicy
 Dni Żar 2014
 LUBUSKIE MUZEUM WOJSKOWE
 Motocross - Mistrzostwa Polski, Wschowa 2014
 Festiwal Kina Autorskiego QUEST EUROPE 2014
 Mistrzostwa Sołectw w Piłce Nożnej na Orliku we Wschowie
 Nowa publikacja i znaki promujące Wschowę
 Wspomnienia Sergiusza Jackowskiego
 Święto Wojska Polskiego w Lubuskim Muzeum Wojskowym
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
 AKTUALNOŚCI
 Ciekawe miejsca
 Wirtualna wycieczka
 Trasa dojazdu
 Podziel się widokiem
 Muzyczne
 Kulturalne
 Sportowe
 Cykliczne
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
 KONOTOP
 GOŚCIM
 SYCOWICE
 RĄPICE
 SIERCZ
 BOBRÓWKO
 OPALEWO
 GMINA KOLSKO
 KOLSKO
Strona główna «  KULTURA  «  Ośrodki kultury  «  Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu „Zamek”  «  Wielkanocne jaja - konkurs plastyczny  
Wielkanocne jaja - konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny „Wielkanocne Jaja” został rozstrzygnięty.

W dniu 19.04.2011 r. Jury, po obejrzeniu 152 prac 132 autorów, postanowiło przyznać nagrody w następujących kategoriach:

I kat. wiekowa (5-9 lat)

I miejsce: Kamil Sadowski

II miejsce: Martyna Wojciechowska

III miejsce: Weronika Budek

II kat.wiekowa (10-13 lat)

I miejsce: Bartosz Sadowski

II miejsce: Laura Walczak

III miejsce: Dominika Sroczyńska

III kat.wiekowa (14-19 lat)

I miejsce: Ewelina Szron

II miejsce: Sławomir Surma

IV kat.wiekowa (dorośli)

I miejsce: Barbara Styrnik

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział
w konkursie.

Przypominamy, że rozstrzygnięcie konkursu: rozdanie nagród i dyplomów, połączone z wystawą pokonkursową, odbędzie się 20.04.2011 r. o godz. 12:00, w Sali Regionalnej (nr 14) kożuchowskiego zamku.

Zapraszamy!

 

 Komentarze (0)  
Pogoda w regionie
[22.08.2014 23:35]

Clear
Temperatura: 16.6°C
Wilgotność: 62%
Ciśnienie: 1012hPa (Steady)
Wiatr: 0.5km/h,  South
Hotel Dana Spa
amb software
Ośrodek Anapausis
Lubuskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych
MDO
Ogłoszenia

SONDA
[05.08.2014]
Które z lubuskich jezior jest Twoim zdaniem najlepsze na gorące, letnie dni?
Jezioro Niesłysz
Jeziora w Łagowie (Łagowskie lub Trześniowskie)
Jezioro Zabór Duży
Jezioro Lubikowskie
Jezioro Sławskie
Jezioro Dąbie Wielkie
Jezioro Lipie
Inne, niewymienione powyżej
 

Copyright © 2004-2014 amb software | Wszelkie prawa zastrzeżone | Wykonanie: amb software
Polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox.
...

Request served in 0.99 sec